SUNGROW Inverter On-Grid SG15RT-P2 1000Vdc 15kW 2MPPT
- TootjadSUNGROW
- Mudel: ASG01628
- Saadavus: 5
-
1 353€
SUNGROW Inverter On-Grid SG15RT-P2 1000Vdc 15kW 2MPPT
| All | |
| ELi tõhusus | 97.9 % |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 640 mm |
| Gross height (mm) | 300 mm |
| Gross weight | 24.00 kg |
| Gross width (mm) | 450 mm |
| Max PV sisendpinge | 1100 V |
| Max Tõhusus | 98.3 % |
| MPPT-de arv | 2 |
| Net weight | 22.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | SUNGROW |
| Producer product name | Inverter On-Grid SG15RT-P2 1000Vdc 15kW 2MPPT |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.0864 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sungrow inverter on-grid sg15rt-p2 1000vdc 15kw 2mppt, asg01628, sungrow, inverterid


